Jak zrobić pierścionek z koralików?


Aby zrobić pierścionek z koralikowego sznurka, na obu końcach sznurka nawlecz białe koraliki. Umieść złoty koralik na jednym końcu sznurka i przeciągnij przez niego białe koraliki. Następnie wsuń drugi koniec przez złoty koralik i mocno go zaciśnij. Perełki następnie zbudują się, tworząc pierścień.

W przypadku bardziej skomplikowanych pierścionków z koralików możesz użyć większej liczby koralików i bardziej złożonych technik. Ale jeśli dopiero zaczynasz, najlepiej zacząć od małej i zachować prostą formę. Stopniowo możesz dodawać więcej koralików i technik, gdy opanujesz podstawy. Dzięki odpowiednim materiałom i dostawom pierścienie z koralików można stworzyć przy niewielkim wysiłku. Aby ułatwić pracę z pierścionkiem z koralików, odpowiednio ułóż koraliki. W ten sposób nie będziesz musiał polować na konkretny koralik i zapobiegać rozlaniu.

Aby zrobić pierścionek z koralików , najpierw zmierz palec, aby upewnić się, że długość jest odpowiednia. Będziesz także chciał zostawić wystarczająco dużo miejsca u góry na górną część pierścienia. Pamiętaj, że koraliki nasienne są kłopotliwe, więc musisz być ostrożny podczas przeciągania ich przez element oczkowy. Po umieszczeniu sznurka możesz przymocować pierścień z koralikami do drutu za pomocą pierścieni.

Pierścionek z koralików

Jeśli szukasz nietuzinkowego, kolorowego pierścionka, możesz wypróbować Seed Bead Ring. Te pierścionki mają wielokolorowe koraliki na rozciągliwych paskach. Do wyboru jest wiele stylów, które z pewnością dodadzą szyku Twojej garderobie. Aby uzyskać kolorowy wygląd, wybierz pierścionek z koralików z tęczowym wzorem.

Pierścionki wykonane są z dwóch rodzajów materiałów, koralików i metalu. Pierwszy utrzyma koraliki, a drugi utrzyma je na miejscu. Jeśli chcesz, aby Twój pierścionek był trwały, upewnij się, że koraliki są gładkie i lśniące. Dzięki temu nie spadną i nie pękną. Ostatecznie otrzymasz wspaniałą biżuterię, która jest zarówno piękna, jak i funkcjonalna.

Inny styl pierścieni z koralikami nazywa się pierścieniami z niewoli, które są pierścieniem zamykającym kulkę. Można go nosić w kolczyku do warg, brwi, a nawet pępka. Ta biżuteria jest sprzedawana osobno.

Jednym z najpopularniejszych ustawień kamieni szlachetnych jest ustawienie koralików. Jest to prosta, elegancka oprawa i świetnie wygląda z wieloma różnymi rodzajami kamieni. Idealnie nadaje się do eksperymentowania z nowym stylem biżuterii. Na przykład ustawienie koralików jest dobrym wyborem dla okrągłego diamentu o szlifie brylantowym. Jeśli chcesz uzyskać bardziej subtelny wygląd, wypróbuj ustawienie koralików z wieloma małymi diamentami lub ustawienie pave.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *